Paslaugos

IT nelaimių „asortimentas“ labai platus – pradedant netyčiniu svarbiausių duomenų ištrynimu, programinės įrangos gedimais ir baigiant kibernetine ataka, kurios metu duomenys užšifruojami, pavagiami ar paviešinami, taip sukuriant veiklos sutrikimus, reputacinę žalą bei finansinius nuostolius. 

Aukšta mūsų saugumo specialistų kompetencija ir sukaupta ilgametė patirtis leidžia pasiūlyti pritaikytus konkrečiai situacijai modernius sprendimus, kurie apsaugo nuo grėsmių, užtikrina intelektinio turto saugą ir nenutrūkstamą verslo veiklą.

 

Išsamus IT saugumo auditas

Išsamus IT saugumo auditas

Naudodami pagal gerąsias tarptautines praktikas sudarytą metodiką atliekame kibernetinių grėsmių auditą. 

 

Audito metu ypatingą dėmesį skiriame galimam kibernetinio incidento poveikiui įmonės veiklai bei pasekmių likvidavimo scenarijams, nesankcionuotos prieigos prie duomenų užkardymui, duomenų netekimo dėl įrangos gedimo ar debesijos paslaugų teikėjo veiklos sutrikimo bei verslo veiksnumo užtikrinimui.

 

Kibernetinių grėsmių

stebėjimas ir valdymas

Kibernetinių grėsmių stebėjimas ir valdymas

Pirmiausia, mes pasirūpiname saugia įmonės IT įrangos konfigūracija, visos programinės įrangos savalaikiu atnaujinimo kontrole ir nukrypimų prevencija. Užtikriname ir saugią elektroninio pašto konfigūraciją.

 

Analizuojame surinktą informaciją realiu laiku, ieškodami kenkėjiškos veiklos požymių ar atsiradusių apsaugos spragų. Automatiškai surenkame saugumo informaciją ir įvykius iš darbo vietų, tarnybinių stočių, elektroninio pašto sistemų, įmonės tinklo įrenginių. Nuolat stebime Jūsų IT infrastruktūrą, siekdami nustatyti ir sustabdyti kenkėjišką veiklą. Stebime, ar piktavaliai negauna prieigos prie Jūsų įmonės paskyrų.

 

Atsiradus kibernetinės atakos požymiams, įrenginys gali būti automatiškai izoliuojamas nuo likusių įrenginių tinklo. Ištiriame incidento pasekmes ir padedame operatyviai atstatyti infrastruktūros darbingumą.

 

Darbuotojų mokymai

Darbuotojų mokymai

Darbuotojai  – silpniausia kibernetinės saugos grandis. Techniniai sprendimai veiksmingi tik kartu su aukštu grėsmių suvokimu organizacijoje. 

 

80% visų  kibernetinių atakų, nukreiptų į organizaciją, prasideda nuo socialinės inžinerijos. Darbuotojai atidarę laiškus, jų priedus ar tinklapius dažnai rizikuoja gauti kenkėjiškos programinės įrangos. Taip užvaldomi įmonės resursai: dokumentai, programos, sistemos, paleidžiami įvairūs virusai (tame tarpe ir ransomware), neleistinai skaitomas darbuotojų e-paštas,  siunčiamos netikros sąskaitos.

 

Atliksime socialinės inžinerijos testą, įvertinsime darbuotojų grėsmių suvokimo lygį ir padėsime ugdyti tinkamus įgūdžius.